پاسخگویی خودکار

smstori0027

پاسخگویی خودکار به پیامک های دریافتی از مواردی است که در پنل های پیامکی بسیار درخواست می شود، امکاناتی چون منشی پیامکی،پاسخ تبلیغاتی،نظرسنجی و مسابقه و … از جمله این امکانات هستند که در ازای دریافت پاسخ از طرف مخاطب، پیامکی از پیش تعیین شده برای آنها ارسال می گردد. در ادامه به شرح هریک از آن ها خواهیم پرداخت :

منشی پیامکی

هر زمان به دنبال راهی هستید که در ازای دریافت یک پیامک معین از سمت مخاطبین، یک پیامک از پیش تعیین شده توسط شما برایشان ارسال شود، می بایست از این ماژول استفاده کنید.

به عنوان مثال به مخاطبین خود اعلام می کنید با ارسال عدد ۱ لینک دانلود اپلیکیشن شما برایشان ارسال می گردد، یا با ارسال عدد ۲ عضو دائمی باشگاه مشتریان شما خواهند شد و از این پس پیامک های شما را دریافت خواهند کرد و … در تمامی این موارد منشی پیامکی بهترین ماژول برای شما می باشد.

پاسخ تبلیغاتی

این منو نیز مانند منشی پیامکی عمل می کند و پاسخگویی خودکار انجام می دهد، یعنی به ازای دریافت پاسخ برای مخاطبین پیامک خودکار می فرستد اما تفاوت آن ها در این است که منشی پیامکی نسبت به متن دریافتی حساس می باشد و هر پاسخ متفاوت را نسبت به همان گزینه ای که شما مشخص کرده اید ارسال خواهد کرد، اما در پاسخ تبلیغاتی سیستم به متن دریافتی حساس نیست و در واقع در پاسخ به هر متن دریافتی یک پیامک مشخص از پیش تعیین شده ای را ارسال می کند.

مثلا فرض کنید متن دریافتی برای شما مهم نیست و می خواهید در پاسخ به هر نوع پیامک دریافتی از مخاطبینتان، یک پیام تشکر ارسال نمایید، در اینصورت پاسخ تبلیغاتی امکان مناسبی برای شما می باشد که به صورت اتوماتیک متن تعیین شده ی شما را فارغ از هر نوع دریافتی، برای مخاطبین ارسال کند.

نکته مورد نظر این است که اگر می خواهید هر دو گزینه در یک زمان فعال باشند، باید خطوط گیرنده و فرستنده آنها متفاوت باشند که پیامک شما با اختلال و اشتباه ارسال نشود.

نظرسنجی و مسابقه

اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که می خواهید برای مخاطبین خود یک مسابقه پیامکی برگذار کنید و یا نظرسنجی انجام دهید، می توانید از امکانات نظرسنجی و مسابقه پنل smstori.ir استفاده نمایید.

این گزینه به شما این امکان را می دهد که بر روی یک خط پیامکی خود مسابقه و یا نظرسنجی با قابلیت ارسال پاسخ از پیش تعیین شده ، ایجاد نمایید. این منو حتی قابلیت قرعه کشی در مسابقات را به شما می دهد تا از میان شرکت کنندگان مسابقه پیامکی تان یک نفر را به عنوان برنده انتخاب نمایید.

 

کدخوان/گارانتی چک

شاید شما نیز جزو آن دسته از شرکت ها یا تولیدکنندگانی باشید که برای فعالسازی گارانتی و ضمانت کالاهایتان، نیاز به دریافت کد گارانتی از مشتریانتان داشته باشید، یا کسب و کاری باشید که می خواهید کدهای تخفیف منحصر به فردی را ایجاد نمایید که تنها یکبار قابلیت استفاده را داشته باشند و یا شرکت نرم افزاری باشید که برای فعالسازی محصولاتتان بخواهید که خریداران کد فعالسازی را برای شما ارسال کنند و …، برای همه این موارد می توانید از ویژگی کدخوان/گارانتی چک پنل انبوه smstori.ir استفاده نمایید، این گزینه درواقع از طریق پیامک، فعالسازی خدمات، گارانتی،کد تخفیف،کدفعالسازی و … را برای شما و مشتریانتان آسان می کند.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید

با خرید پنل پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، وب سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل پیامک از اینجا میتوانید اقدام کنید و یا برای مشاوره با کارشناسان ما با شماره ۲8423640-۰۲۱ تماس بگیرید .