وب سرویس و افزونه پیامکی

ارسال سریع پیامک با پترن و الگو

با استفاده از وب سرویس ارسال پیامک می‌توانید وب سایت یا نرم افزار خود را به سامانه پیامک متصل نمایید. اگر از سیستم های سایت ساز مانند وردپرس، ووکامرس، اپن کارت، پرستاشات و… استفاده می کنید افزونه‌های پیامکی  ‌اس‌ام‌اس طوری به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده خواهد شد تا بتوانید با نصب افزونه پیامک اتصال سامانه پیامک با سایتتان را برقرار کنید و اگر وب‌سایت یا نرم‌افزار شما به صورت اختصاصی نوشته شده است می توانید از نمونه کدهای وب سرویس ارسال پیامک استفاده نمایید.

وب سرویس ارسال پیامک ‌اس‌ام‌اس طوری به زبان های مختلف php، Node.js، VB.NET، C، پایتون، لاراول و… در سامانه پیامک و مستندات سامانه پیامک وجود دارد، چنانچه وبسرویس پیامکی موردنظرتان را پیدا نکردید، به ما اطلاع دهید تا برای شما پیاده سازی شود.

smstori0029
smstori0030

نمونه کدهای وب سرویس

اگر برای ارسال پیامک به کاربران سایت و اپلیکیشن خود مشکل دارید، وب سرویس خدماتی اس ام اس طوری را امتحان کنید

بالاترین سرعت ارسال پیامک با پترن (کمتر از 5 ثانیه)

امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست

اتصال به تمام نرم افزارها و سایت ها

طریقه استفاده به شرح زیر می باشد:

شماره خط اختصاصی = from
شماره موبایل کاربر = to
پیام متن = msg
نام کاربری = uname
کلمه عبور = Pass

برای ارسال سریع پیامک در کمتر از 5 ثانیه می بایست از وب سرویس پترن استفاده شود و شما در حال استفاده از وب سرویس url هستید که نیازمند تایید ناظر انسانی می باشد.

از داخل پنل > منو سمت راست > ارسال بر اساس پترن، الگو ارسال پیامک را مشخص کنید و از وب سرویس پترن استفاده نمایید پیامک های شما با سرعت بالا و کمتر از چند ثانیه ارسال می شود.

الزامی به ثبت پترن نمی باشد، در صورتی که پترن ثبت نکنید پیامک های شما با تاخیر 2 – 3 دقیقه ارسال می شود و در صورتی که مطابق ویدیوهای آموزشی پترن اختصاصی ثبت نمایید پیامک شما با سرعت بالا در کمتر از چند ثانیه ارسال می شود.

پیشنهاد ما استفاده از وب سرویس پترن می باشد چون پیامک های شما با سرعت بسیار بالا ارسال می شود و برای کاربران سایت و اپلیکیشن شما تجربه کاربری خوشایندی ایجاد می شود.